Mamy to, mamy to!

dnia

18216653_225789747907239_7332708726717710164_o

Się dzieje, się kręci. Dziękujemy Wam wszystkim za dotychczasowe zainteresowanie i ciepłe słowa. Postaramy się Was nie zawieść i przygotować coś, czego jeszcze w Chełmie nie było. Dla Was i dla nas, dla naszego miasta. A na dowód tego, że zapał w nas nie ostygł i nie osiedliśmy na laurach, mamy kolejną fantastyczną wiadomość – coraz więcej osób jest zainteresowanych naszymi działaniami i deklaruje swoje wsparcie przy organizacji Festiwalu.
W ubiegły poniedziałek w Galerii Atelier Ryszarda Karczmarskiego spotkaliśmy się z Rotary Club Chełm. Omówiliśmy koncept całej imprezy, jej cel i formułę. Był lekki stres (w końcu było to pierwsze spotkanie z potencjalnymi sponsorami). Niepotrzebnie. Efekt: członkowie klubu wyrazili nie tylko aprobatę i uznanie, ale też zapowiedzieli swoją pomoc rzeczową i finansową. Na decyzję Rotary Club Chełm musimy jeszcze poczekać.
Pierwsze koty za płoty, jak to mawiają. A w środku tygodnia Piotrek przyniósł kolejną mega rewelacyjną informację – potentaci z branży meblarskiej ze Srebrzyszcza, firma BH Meble, postanowiło również wesprzeć Niezłą Sztukę. Dzięki nim nasz „obscurny domek” nabierze kształtów 😉
Wiemy też, że możemy liczyć na pomoc firm: Dziedzik, Sungraf, Image, Print Revolution, Drukarnia Grafic, Sklep Majster – Lwowska 16, Stajni w Sadzie ze Stawu oraz Agencji Ubezpieczeniowej Iwony Szłapak.
Można? Jak widać, można wszystko! Nawet festiwal sztuki na świeżym powietrzu. Wystarczy chcieć