Maria Czerniakiewicz

dnia

Maria Czerniakiewicz. Charakteryzatorka.

Każda dziewczyna lubi wyglądać pięknie, mieć ładny i dopasowany do swojej urody makijaż. No, prawie każda, bo ona do takich nie należy. W swojej pracy z pędzlami Maria Czerniakiewicz jest daleka od upiększania ludzi. Płynny lateks, sztuczna krew, żel do strupów, wosk do imitacji sztucznej skóry – dzięki nim w mig zmieni młodą dziewczynę w starszą panią, babę jagę czy ofiarę wypadku drogowego.

Ukończyła Szkołę Wizażu i Charakteryzacji Make Up Star w Warszawie. Na co dzień pracuje jako makijażystka, a w wolnych chwilach „rani” pędzlem. – W charakteryzacji podoba mi się też to, że w odróżnieniu od makijażu, tutaj jak coś nie wyjdzie, coś odleci, gdzieś zostawimy stempel ubrudzonego krwią palca, gdzieś model się ruszy i coś się osypie – to efekt wychodzi często jeszcze lepszy od zamierzonego – mówi.

Pracowała m..in. na planie teledysku do piosenki „Zaczekaj” Rafała Brzozowskiego czy przy pokazie Miss Exotica, a już 1 i 2 lipca pojawi się w Chełmie, gdzie zaprezentuje wszystkim pokaz charakteryzacji na żywo. – Odważni będą mogli wystąpić w roli modeli. Zapraszam gorąco wszystkich – zachęca Maria.

Jeden Komentarz

Możliwość komentowania jest wyłączona.