Tryptyki grupy Fototechnik

dnia

Prezentowane prace zostały wykonane przez słuchaczy kierunku „Fototechnik” Centrum Kształcenia Ustawicznego w Chełmie. Każdy z nich samodzielnie opracował tematykę fotografii oraz, własnoręcznie, wykonał aparat (za bazę posłużyły… pudełka po zapałkach). Zdjęcia wykonane zostały techniką otworkową, która nadała niepowtarzalny charakter prac, a ostatnim etapem kreacji było zeskanowanie fotografii.
Autorzy zdjęć niejednokrotnie świadomie łączyli kadry w wielokrotnej ekspozycji tej samej klatki, czy też dodawali efekt poruszenia. Jak widzimy, kreatywność twórców nie zna granic. Nawet dzięki zwykłemu z pozoru pudełku po zapałkach – w połączeniu z wiedzą techniczną, wrażliwością i pomysłem – jesteśmy w stanie osiągnąć niesamowite efekty.
UWAGA! Jeśli interesujesz się fotografią, możesz dołączyć do nas! Już od września ruszamy z kolejną edycją kursu zawodowego „Fototechnik”. Z nami zdobędziesz wiedzę i doświadczenie fotograficzne. Możesz też uzyskać tytuł zawodowy „Fototechnik”. Zajęcia odbywają się w trybie zaocznym, w weekendy – tak, by każdy mógł skorzystać z oferty. Przypominamy też, że nasza szkoła jest całkowicie bezpłatną, państwową placówką.

Autorzy prac:
Krzysztof Bąkowski
Justyna Dąbrowska
Łukasz Dobrowolski
Marek Filiks
Aleksandra Góreczna
Andrzej Tołysz
Sebastian Wlizło
Zdzisław Zalewski

Jeden Komentarz

Możliwość komentowania jest wyłączona.