Robisz coś fajnego? Masz ciekawe pomysły? Zgłoś się do nas. Czekamy na zgłoszenia do 13 maja! 

Robisz coś fajnego? Masz ciekawe pomysły? Zgłoś się do nas. Razem możemy więcej ! Zgłoś się do II edycji Festiwalu „Niezła Sztuka”, który odbędzie się w ostatni weekend czerwca (22 i 24 czerwca). Napisz na niezlasztukachelm@gmail.com. Czekamy na zgłoszenia do 13 maja!
Szczegóły na stronie http://www.niezlasztuka.org.

Niezła Sztuka to nieformalna grupa osób, które spotkały się, żeby wspólnie stworzyć w Chełmie niezależną platformę prezentacji artystycznych. Efektem naszej wspólnej pracy był ubiegłoroczny, dwudniowy festiwal, który odbył się na placu Łuczkowskiego. były to dwa wspaniałe dni, odbyło się 5 koncertów, 8 wernisaży, pokazy, performance, seans filmowy a nawet wycieczka uliczkami śródmieścia – w sobotę i niedzielę (1-2 lipca 2017) Chełm opanowały zjednoczone siły artystów wszelkiej maści w ramach niezależnego Festiwalu Niezła Sztuka i Ty.
Teraz czas na II edycję!
Masz zespół, grasz albo śpiewasz? Rysujesz lub malujesz? Piszesz do szuflady? Nieważne, czy interesujesz się fotografią, kinem, muzyką, tańcem, literaturą. Liczy się to, że masz talent, robisz coś co kochasz i chcesz się tym pochwalić. Możesz nie mieć miliona talentów, ale za to głowę pełną inspirujących pomysłów i chęć zmieniania Chełma.

Zgłoś się i dołącz do II edycji Festiwalu „Niezła Sztuka”, który odbędzie się w ostatni weekend czerwca (22 i 24 czerwca 2018r.). Napisz na niezlasztukachelm@gmail.com. Czekamy na zgłoszenia do 13 maja! Szczegóły na stronie http://www.niezlasztuka.org.