Koncert na 100 gitar z Krzysztofem Kurzepą.

Krzysztof Kurzepa. Rocznik 1980. Muzyk – gitarzysta, wykładowca.

Gitara od zawsze była moją wielką pasją. Współpracowałem z Klimat W, później założyłem własny projekt GENS. Zdobyte w tym czasie doświadczenia muzyczne oraz wielkie zamiłowanie do gitary pomogły mi w podjęciu chyba najważniejszej życiowej decyzji. Na przełomie 2008/2009 roku postanowiłem zmienić swoje życie i rzuciłem dotychczasowe zajęcia na rzecz założenia Chełmskiej Szkoły Rocka oraz zawodowej pracy w branży muzycznej. Wtedy to muzyka stała się nie tylko moją pasją, ale także sposobem na życie.

Pomysłodawca oraz współzałożyciel tria Cool Helmet, czyli Kurzepa.Pilichowski.Kuligowski
bluesowego eksperymentu Projekt Luty, CHSR Project. Wykładowca na Koneckich Warsztatach Muzycznych. Uczestnik wielu spotkań muzycznych, dzięki którym na współpracował ze wspaniałymi muzykami, m.in.: Wojtek Pilichowski, Marek Raduli, Grześ Kuligowski, Krzysztof Ścierański, Tomek Grabowy, Artur Lesicki,, Piotruś Sławiński oraz z wieloma innymi osobistościami polskiej sceny muzycznej.
Aktualnie pochłania go praca nad mega ciężkim przedsięwzięciem TRIBUTE TO … i to jest jeszcze tajemnicą 😉

Krzysztofa Kurzepe wraz z innymi zaproszonymi gitarzystami będziecie mogli zobaczyć w drugiej edycji Niezłej Sztuki w dniach 22-24 czerwca 2018 na placu Łuczkowskiego.