Podaj rękę

Szanowni Państwo,

Zwracamy się z uprzejmą prośbą o wsparcie w realizacji III Festiwalu Niezła Sztuka, który odbędzie się w dn. 21-23 czerwca 2019 r.

 

„Niezła Sztuka” to nieformalna grupa o charakterze społeczno-kulturalnym. Powstała po to, by zainicjować w mieście Chełm potrzebę działania w zakresie szeroko rozumianej kultury. I Festiwal sztuki to nie tylko okazja do prezentacji dorobku artystycznego chełmian, ale także krzewienia kultury wśród mieszkańców. Dzięki pierwszej takiej w Chełmie imprezie artystycznej, organizowanej przez nieformalną grupę osób, mieszkańcy Chełma uwierzą, że liczba i charakter wydarzeń kulturalnych w mieście zależy również od nich samych – ich zapotrzebowania, motywacji i przede wszystkim chęci współpracy.

W zamian za okazane nam wsparcie przy realizacji projektu możemy zaoferować umieszczenie nazwy Państwa firmy na reklamie outdoorowej podczas Festiwalu, a także w czasie kampanii promującej wydarzenie (na plakatach, w prasie i spocie reklamowym na ekranie LED, a także na Fanpage’u grupy i stronie internetowej).